| Pufuh a întrebat:

As vrea si eu niste sugestii de a ma distra la bunica mea cu verisoara mea! cat mai multe! 2 >funde:

1 răspuns:
| alex64 a răspuns:

Buna.Poti sa te joci pititea pe scuipatea sau normala, poti sa o ajuti pe bunica ta la treaba, poti sa-ti faci un magazin nu adevarat dar eu asa am facut si am stran 35 de lei,poti manca cirese sau visine sau chiar capsuni, poti juca football cu ea sau tennis, basket, puteti face curse cu verisoara ta,poti merge cu bicicleta, poti merge in explorare, puteti pescui, puteti face o casa in copac sau poti cauta in pamant(sapa).
Funda!