| eliza a întrebat:

As vrea si eu sterg ceva de pe un cd RW cu nero 9 start smart essentials cum fac? big grin

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Te duci la nero, il deschizi, alegi optiunea extras (prima din dreapta), pe urma erase cd, dai pe aceasta optiune, pe urma iti apare o bara unde ai 2 optiuni: full erase si quick erase- tu dai quick erase, pe urma ai jos doua casetute, erase, respectiv cancel. O sa apesi erase, spor la treaba.

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Deschizi nero start smart, pe urma la aplication and tools, pe urma la toolbox, si cauti acolo erase disc. Eu am nero 8 dar cred ca e la fel si in nero 9.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca CD-ul este inchis si nu e reinscriptibil, nu poti.

| DrViorel a răspuns:

Doar daca este Cd Rewr. poti.

| cosmon a răspuns:

Doamne voi chiar nu stiti sa cititi fata a zis clar ca vrea sa stearga ceva de pe un cd rw. Nu stiu exact fiindca nu am nero 9 dar pot sa-ti spun ca e prin nero start smart si optiunea de stergere cd, daca tot nu gasesti incearca cd burner xp si stergel cu ala.

| nick_9589 a răspuns:

Nu stiu daca este diferit cu mult de alt nero, nero9, dar, incearca sa cauti la "extras", "erase cd".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liber big grin

| Stefaniaa_Stefania_1996 a răspuns:

Daca CD-ul este inchis si nu e reinscriptibil nu vei reusi