| GigoloDeDoiBani a întrebat:

As vrea si eu un raspuns rapid va rog.Un copil supraponderal(gras) poate dansa breakdance va rog repede raspuns pentru ca fratele meu vrea sa se apuce are 11 ani si are 46 kg si nu cred ca vrea sa rada cei de acolo de el......va rog sa-mi dati raspuns!

3 răspunsuri:
| Zaila a răspuns:

Nu cred ca daca ai 46 de kg si dansezi breakdance vei fi de rasul lumii.In plus ironiile altora nu trebuie sa ne afecteze pasiunile.
Eu zic sa-l incurajezi pe fratele tau, iar daca cineva va rade va fi doar din ciuda si nu din cauza aspectului happy

| GigoloDeDoiBani explică (pentru Zaila):

I-am spus dar ca ori ce copil este incapatanat

| MarAraM a răspuns:

După părerea mea poți să faci orice îți propui.
Uite aici: "A inceput sa danseze la 12 ani, cand avea 84 de kilograme. Afectat de faptul ca toti copiii radeau de el, s-a refugiat in dans. In timp, a devenit o pasiune."

Vezi pe: http://romaniadanseaza.a1.ro/......za-79.html