| Ancutss30 a întrebat:

As vrea sj eu o compumere cu metafore si epitete! Trebuie utilizate urmatoarele cuvinte:BUzele intredeschise, genunchii zgariati, pulpele lin rotunjite, gleznele subtiri, lumina de luna, glasu-i subtirel, copilul cel maruntel, ma privi cu luare aminte. Vreau neaparat cu METAFORE sj EPITETE!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. La mulţi ani!
Nu mai posta întrebări în care soliciţi rezolvarea temelor, rişti să fii raportată.
O zi bună happy!

pa, pa.

| Ancutss30 explică:

Nu este o tema si am vrut sa o compar pe a mea cu cele facute de voiwinking