| molzza a întrebat:

As vrea un cont pentru fete, IMVU, care sa fie vip sau un program hack pentru imvu, va rog! Dau fundita.big grin

6 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Crede-ma ca si eu as vrea hahah

| Piiixel a răspuns:

Bunn big grin. vip te pot face euwinking id meu este u3arigatou0 si am si hack pentru cate credite vrei deeci baga id in listahee hee

| Candy_8357 a răspuns:

Saru`mana VIP te pot face eu ca am un program si in 10 minute esti VIP ia idul meu:puma.girl18

| Candy_8357 a răspuns:

Daca nu ti-am dat add scuze si mai adauga-ma o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdeahh cu vip nu cred ca asa le pacales eu p unele ca le fac vip si le fur contuu =]]

| kiduka a răspuns:

intri pe imved acolo de poti face vip gratis doar cand ii deschis siteu big hug fundita? big grin