| TheAlternativeBeauty a întrebat:

As vrea un nume de papagal dar mai deosebit adica nu coco sau din astea, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| bebelusa_9541 a răspuns:

Tiby
pufo
skipy
simson
silver
fritz
merlin
sabit
fred
jumbo
etc

11 răspunsuri:
| Rŏllшау a răspuns:

Rony de exemplu sper ca e bun, funda?

| Rŏllшау a răspuns:

Sau pentru fata Lili.

| DexterKill a răspuns:

Barbiche

| jucaria a răspuns:

Dicky,dihania,grivei,Roko, Riky, Polly, Deedee, Paco, Jako, Tasha, Missy, Molly, BO, Moki, roky, ci-ci,mony,coki,Coco si cu Chichi,Kaka,Moko, Miki,Papi,Richi,pichi,michi,roko,meysy, missa,paco,lola,slaydar,Cezar,Kunai,Scarleth,ROCKO,Paco,cici coco, polly,Lola,chesea,gruno,bruno,gosa,Coco si miki,
Lolla, cipy, riky, teedy, teety,Paul,Paco,pako,Cipy si Bella, Roko, riky, polly, paco, jako, missy, molly, Kikiriki, Bulinutzza, Aripioara, Kondor, Kalipso, Eklipse, Star, Snowflake,

| Maryana11 a răspuns:

Depinde daca este fata ii poti spune RICKY; daca este baiat ii poti spune ROCKYbig grinsper ca te-am ajutat :*

| Kessux a răspuns:

Buddles.

| Bowl a răspuns:

Beethoven
Bozo
Candy
Cocolina
Daisy
Dodo
Doina
Zorro

| compaq15 a răspuns:

Pe papagalu' meu il cheama Pepe

| Tamyna a răspuns:

Nu stiu...de baieti:pako, blu,polli,toty,rey,gessie,cipy/// de fete:riky,genie, lulu, didy sper sati fi fost de ajutor fundita?

| saharabya a răspuns:

Daca e fata:
1. Maggie
2. Molly
3. Lady
4. Sadie
5. Lucy
6. Daisy
7. Ginger
8. Abby
9. Sasha
10. Sandy
11. Dakota
12. Kate
13. Annie
14. Chelsea
15. Princess
16. Missy
17. Sophie
18. Bo
19. Coco

20. Tasha

pentru baieti (nu-s asa de multe):

Ricky
Marco
Robby
Roky
Fernand
Fabios
Hugo

cam atat... sper ca te-am ajutat

| VaL3nTin a răspuns:

Cipy,Bulgaras(daca e alb),