| ღAnonimღ a întrebat:

Asta o spun tuturor: ma plictisesc, deci: Editez poze : pun nume, le combin, pun marci, texte, animatii, emoticoane si absolut orice iti doresti! -FREE- BUZZ! (ID: Bya_Heart)

7 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

@rulesarenotforme si ce daca se lauda ca e opera lor? chiar nu ma deranjeaza. @donezsprancene chiar vrei sa selectez raspunsul ca spam? hai termina cu tampeniile astea, tarf*. (*=o). @3my098, cred ca as putea sa fac chestia asta. @cronki, de fapt am 11 ani si nu are niciun sensce ai scris u acolo.

| ღAnonimღ explică:

Si in plus, Cronki, nici macar nu mai am HI5. In fine. locuiesc la bloc, nu-mi plc sa ma catar si n-am gaini si nici caini. deja asa vcrea... caine. nu m-as supara nici cu niste gaini prin camera mea laughing

| 3my098 a răspuns:

Te intreb daca poti face ceva cu numele "3my098" Pe un angel dead(inger mort) Ceva asa mai expresiv dar sa se vada numele 3my098...Sami spui si mie daca poti ca sa nu-ti bag id tau degeaba happy

| deadea23 a răspuns:

Sex nu practici, FREE?

| Izy a răspuns:

Bravo tie winking

| Cronki a răspuns:

Vad ca iti place sa te cáțări, iti plac animalele (ai multe gaini si un catel). Nu cred ca ai 19 ani, mai degraba 15! O seara frumoasa si spor la editat poze!
Are sens, caci ti'am vizitat profilul de pe Hi5. Daca ai 11 anisori, acum imi explic pozela postate de tine. pe acel site! bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa raspund cu un vechi raspuns de`al meu la o intrebare in genul alei tale.
http://www.tpu.ro/......iala-cine/
Citeste si reflecteaza!
Bafta`!