| traumatizaNtu a întrebat:

Asta seara, joi, 1 oct, cu ocazia inceperii noului an universitar, se organizeaza un o intalnire inopinata al oamenilor sociabili de pe TPU. Intalnirea intre 10:30 si 10:45 la intrare in parcul tineretului. Care vine sa-mi dea direct PM pentru contact sau alte detalii.
Pana acum suntem 3 baieti si 2 fete.

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Stii ca mi-ar face placere, nu?

5 răspunsuri:
| ciumpalaku a răspuns:

E in Bucuuresti intalnirea?

| traumatizaNtu explică:

Da. Bucuresti

| traumatizaNtu explică:

@softcristi ai pm

| SweetCandy a răspuns:

sad mie chiar mi-ar placea, dar nu am cum sa ajungsad

| fabogov a răspuns:

Chiar mi-aș dorii să vă cunosc... dar din peăcate, reședința mea este in Craiova. Poate la următoarea întâlnire vă voi onora cu prezența meahee hee.
Succes.