| anonim_4396 a întrebat:

Astazi a fost episodul de la Nevastuica Rock de pe Dysney cu ziua lui Trip, iar la sfarsit au cantat acel cantec de leagan, care avea ritmul unei melodii rock. Voi o stiti?

3 răspunsuri:
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Buna! Eu, ma uit la NEVASTUICA ROCK(e super tare) si stiu episodul de care tu vorbesti.Dar melodia chiar nu stiu cum se numeste.Si daca te ajuta ar trebui sa cauti pe net.Chiar nu vrau funda

| GabiStory a răspuns:

Cauta pe net ^^

| papushica_5328 a răspuns:

Cauta pe youtube ziua lui Trip hitul...si asa totul se schimba.Nu uita de funda