| anonim_4396 a întrebat:

Astazi la scoala diriga ne-o pus sa tragem niste bilete cu nume si cine pica, aluia o sa trebuiasca sa ii facem un cadou. Mie mi-o picat sa ii dau cadou la un baiat. Ce as putea sa cumpar?

2 răspunsuri:
| RaLuX_5234 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ornament dragut pentru craciun, un ceas de mana(gasesti si mai ieftine, in jur de 20-30 lei), un parfum sau un tricou/o bluza inscriptionata cu un mesaj haios...thinking Incearca sa fii originala, daruieste-i ceva care sa-i aminteasca de tine.

| AdriandinPS a răspuns:

Un parfum sau o carte(nu conteaza de care) sau un acesoriu; sau daca ai sti cam ce ar vrea sa primeasca ar fi mult mai usor.Succes!big grin