| Dove a întrebat:

Atata timp cat afara sunt radiati ce as putea face in casa?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

O bere rece la un film, o tabla cu prieteni, un poker cu prieteni sau pe net, te poti juca un joc nou. Have fun!

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni, ridicare greutati, vizionare filme, vorbit la telefon, scuipat pe geam.etc.

| Dove explică:

Va multumesc de raspunsuri, as sta la un suc cu prieteni in timp ce jucam ceva, poate niste cartihappy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai. poti sa stai la calcultor [[sau laptop], ori s inviti vreo prietena sau vecina.sau.sa iesi afara dar sa stai la umbra big grinD [[acesta e cazul meu] :**

| Sapphire a răspuns:

Gatesti ceva dulce, te uiti la un film, citesti o carte, faci curat, iti faci unghiile...

| lollopop a răspuns:

Te uiti la tv, stai pe net, pe messlove struck:p:p...eu asa fac...laughing