| verypanda a întrebat:

Atentie cei ce se joaca pe Stardoll.com!
Cine imi scrie un cantec destul de lung, usor de invatat, cu un refren OK, in care sa introduca si:
-acum am sa pot sa imi cumpar tot ce vreau pana am sa pic
-este mai bine acum decat in trecut cand Superstar nu eram
-inca ma mai gandesc cum era mai demult;
Cantecul vreau sa fie despre o fata(adica eu)care a devenit pe 29 mai(ziua mea)Superstar pe stardoll si i-a placut foarte mult acest lucru si vreau sa va ganditi ce var placea voua sa faceti pe stardoll daca ati fi superstar sau daca sunteti(sa scrieti tot ce vreti, dar sa fie de ex.ca va-ti cumpara haine.mobilier,ati da o petrecere, le-ati trimite prietenilor cadouri, ati participa la concursuri pentru ca va doriti sa aveti trofee, etc).
Mai vreau ca.cantecul,atunci cand il voi canta dupa ce il vad scis, sa fie la prezent, persoana intai, singular.
Dau cea mai mare funda si va rog sa imi scrieti cele mai tari cantece posibile si daca se poate pana la 1 iunie 2011, pentru ca pana pe 4 iunie 2011, cand imi tin ziua sa il pot canta(vreau sa le fac invitatiilor o surpriza), pentru ca trebuie sa il si invat.La ziua mea am sa mentionez numele celui mai bun scriitor de cantece de pe TPU!(Am vrut sa scriu cantecul, dar nu imi iese nimic si mai trebuie sa fac o gramada de lucruri pentru ziua mea.
Va rooooooooooog foarte muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult!
Daca vreti sa ma vedeti pe Stardoll cautati numele:starverypanda

1 răspuns:
| LMAO a răspuns:

Intrebarea e cine iti poate...
eu da fundA