| mariuca2012 a întrebat:

! atentie! este foarte important cine imi spune si mie cum fac ca sa-mi creasca iq de la lady popular, sunt la nivelul 3 si imi cere asta, am mers la biblioteca si am si jucat mini jocuri, plss, repede am nevoie de raspuns, va dau vot ca funde nu am plss

3 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Joaca mai bine jocuri de cultura generala, de inteligenta pentru a iti mari iq-ul tau real(fara nici o aluzie la persoana ta).
http://www.jocuri-online.page.tl/

| mariuca2012 explică (pentru stanly7):

Eu ziceam de lady popular ca nu-mi creste deloc ori cat as juca jocuri mini!

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu mai bine iti cresti iq-ul din viata reala? cred ca e mai folositor whistling just saying