| TheTimeKiller a întrebat:

Ati castigat cartele indygen pe TPU? V-au venit? Eu am dat adresa de mult si inca nu a ajuns...a ajuns la cineva?

4 răspunsuri:
| 8lueVelvet a răspuns:

Nici mie nu mi-a venit cartela si au trecut de mult 10 zile lucratoare... oricum nu prea ma intereseaza atat de tare dar mi se pare o lipsa de seriozitate din partea lor ca nu am primit cartela pana acum.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Da, eu am câştigat una şi vineri s-au împlinit 10 zile lucrătoare, dar nu am primit-o.
Cred că până la urmă a fost doar o vrăjeală.
Numai bine!happy

| NoOneKnow a răspuns:

SI eu am castigat cartela si cred ca am luat teapa.

| positivity a răspuns:

Păi am văzut că m-au sunat ieri, însă eram la liceu și nu am putut răspunde! Sper să mă mai sune și zilele astea! Dacă nu, asta e!