| Pamflezistul a întrebat:

Ati citit pamfletul dedicat lui Liiceanu, de catre Paunescu? O mizerie! :D Dar contra-pamfletul dedicat lui Paunescu, from me with love?! O... delicatesa! :)) Pentru amandoua, va invit aici: http://www.alinfarcas.ro/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a zis-o bine Paunescu lui Liicheanu.

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Nu te mai saturi de spam?

| Pamflezistul explică:

@supersx - I-a si nu prea i-a...
@regla - nu e domnule spam. imi promovez pamfleziile. iti plac, intri... nu-ti plac, ignori. nu-ti convine? np. sorry si... te scot din lista. toate bune.

| Pamflezistul explică:

@supersx - I-a si nu prea i-a...
@regla - nu e domnule spam! imi promovez pamfleziile. iti plac, intri... nu-ti plac, ignori. nu-ti convine? np. sorry si... te scot din lista. toate bune.

| Pamflezistul explică:

@supersx - I-a si nu prea i-a...
@regla - nu e domnule spam! imi promovez pamfleziile. iti plac, intri... nu-ti plac, ignori. nu-ti convine? np. sorry si... te scot din lista. toate bune.

| Pamflezistul explică:

@supersx - I-a si nu prea i-a...
@regla - nu e domnule spam. imi promovez pamfleziile. iti plac, intri... nu-ti plac, ignori. nu-ti convine? np. sorry si... te scot din lista. toate bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pamflezistul - hai lasa-ma! Serios? Adica?

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Nu ma dreanjeaza ca m-ai scos din lista, dar eu credeam ca e un site util asta. Ori ce faci tu, se numeste spam. Cine vrea, are acces la site-ul ta. Cei care nu vor, trebuie sa suporte prostiile astea in continuare. => spam in toata regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@regla a cam nimerit-o.

| Pamflezistul explică:

@supersx - Adrian Păunescu: "Aş fi fost în stare să salut în domnul Licheleanu un duşman veritabil, dacă n-aş fi constatat, încet-încet, că minte ca un porc, insi­nuează ca un turnător şi gândeşte ca o raţă."

Mie imi pute a cearta de copii de gradinita. Cu rabufniri asemenea. Astea nu-s sageti de pamfletar. Astea-s pistoale cu apa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te contrazic, este una din cele mai corecte, coerente si realiste caracterizari ale liicheanului. Astept inca doua, a patapieviciului si a lui tismaneanu.