| Freaky a întrebat:

Ati comandat vreodata ceva dupa www.prizee.com? daca da, va rog sa'mi spuneti cat ati platit/in cat timp ati primit? as vrea sa'mi comand si eu, insa... ma gandesc doar ca e o pacaleala :D funda!

4 răspunsuri:
| danyelos a răspuns:

Salut.
Dupa cate stiu nu se mai dau cadouri pentru romani.sau pe contul meu nu mai apare bara cu "Cadouri". Am comandat si eu obiecte mici, brelocuri, soseta pentru. telefon. Avand in vedere ca le trimit din Franta, au ajuns destul de repede adica mai putin de o saptamana.
Mult noroc!

neluL
| neluL a răspuns:

Preturile de acolo sunt in euro si nu in roni! Comanda vine in 14 zile lucratoare! Mai platesti in plus TVA-ul la produs! bafta!

| Bloodytail a răspuns:

Nu stiu daca mai poti comanda acum in Romania da din experienta persoanala eu am luat ceva de la ei ( o chestie cu usb care incalzea cana... o porcarie) si avenit dupa 1 luna si nu am platiti nimic dar asta in versiunea mai veche acum un an jumate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am comandat nimic de pe acest sait Freaky da care e adresa ta de mess, cati ani ai si de unde esti ca as vrea sa ne imprietenim Freaky