| baba a întrebat:

Aţi dansa pe muzica lui Michael Jackson?
Aveţi ocazia să o faceţi. www.artcrew.ro organizează primul flashmob în amintirea regelui muzicii pop.
Repetiţii se fac în zilele de 1-5 septembrie în Parcul Tineretului iar dansul oficial are loc în data de 6 septembrie în Parcul Herăstrău.
Participarea este gratuită, înscrieri & mai multe informaţii pe site-ul lor.

7 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Ce rau imi pare ca nu pot sa particip pentru ca o sa fiu plecata pe 6 septembrie.crying

| ViVi a răspuns:

Imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti dar nici nu pot veni.

| Cryssy a răspuns:

Nu. nu as merge...

| ing. a răspuns:

As mergelove struck.Cred ca as putea.Ador melodiile si dansurile lui MJ.
love strucklove struck.

| Viuvi a răspuns:

Mai frate eu una nu inteleg.De ce nu ati organizat chestiile astea inainte sa moara? Daca tot va dati fani, sa fi vazut inainte sa moara "cat de mult il iubiti"... acum ce rost mai are?

mira
| mira a răspuns:

Baba, nu te-am "auzit" de mult.Cum ti-ai rezolvat problemele existentiale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dansa toata ziua daca as dansa asa ca el