| JustLauren a întrebat:

Ati incercat legenda bloody mary?

http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sa ngeroasa/

ce s-a intamplat?:))

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Am incercat cand eram mai mic laughing cu niste vecini de ai mei la 12 noaptea in fata oglinzii cu lumanari si ce s-a intamplat poti sa iti dai seama daca ti-am raspuns la intrebare si inca traiesc laughing. Nu s-a intamplat nimic, am incercat si cu romanescul "itii bitii hai la lupta" si nimic, sunt doar povesti

| CookieDiamond a răspuns:

Oh asta laughing
nimic nu exista asa ceva sunt doar legende happy
cu acele ritualuri nu exista sunt doar niste mituri aparute...happy
iar daca vrei sa aflii mai multe intra aici poti viziona oamenii pe youtube incercand "ritualul "

Bafta; x

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu exista laughing laughing i numa o legenda dar dumnezeu exista kisswinking happy

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Am incercat-o.Eram intr-o tabara iar colegele mele m-au provocat sa incerc si ghici ce am patit : nimic tongue =]]