| nyancat118932 a întrebat:

Ati incercat noile chipsuri cu castraveti murati? Ce gust au? Sunt bune?

Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Tequilla_3721 a răspuns:

Da...la inceput au gust de voma, dar daca iti plac muraturile in realitate, sunt bune si cipsurile.e o combinatie gen :chipsuri cu sare[cartofi] cu muraturi...:-d.Pentru inceput te sfatuiesc sa incerci punga mica. pupici si astept fundita kiss

25 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Daa am incercat.
Sunt asa si asa.
Adica nici f bune.dar nici nu au un gust oribiltongue
E exact ca si cum ai manca castr. muratsihee hee

| Snaker a răspuns:

Nu prea imi plac:-&

| SexAndDrugs a răspuns:

Am mancat de multe ori.
Au un miros teribil insa sunt bune la gust (unpic acrisor cum ar fi cu lamaie) big grin

| aaaaaaa1 a răspuns:

Da sunt bune
cumparatihee hee

| mariatina a răspuns:

Daca iti plac castravetii murati sunt bune daca nu nu. mie una mi-au placut. sa-mi spui ce parere ai despre ei (dupa ce gusti bineinteles)

| Ariia a răspuns:

Buna deci mie mi se par groazinice.Am avut la serata dar nimeni nu lea mancat. Toata lumea sa indepartat de ele pentru ca miroseau nu foarte placut Funda?

| FeelTheRainbow a răspuns:

Bhai,eu sincer am incercat, si nu sunt cine stie ce.Au gust de...castraveti muratilaughing
Dar n patesti nimic daca ii incerci, pentru ca nu au un gust oribil.Acum depinde si de gusturile tale.Eu sincer mai bine mananc cu sare decat cu castraveti murati!

| ziper94 a răspuns:

Sunt chipsuri laughing
Mie imi plac. Au gust de castraveti. Is buni. Cel putin mie imi plac

| anonima13 a răspuns:

Buna.am incercat eu nu sunt bune de nimic crede-ma.dai banii degeaba pe ele mi.am luat eu si aveau un gust nasol rau si pe deasupra iti miroase si gura de la ele:-&

| DeathTheKid a răspuns:

Mie una imi plac castraveti murati deci mi-au placut si chipsurile:X

| Forevăr a răspuns:

:-&Au gust a muraturi laughing Mie nu imi plac happy

| Kernyng a răspuns:

Eu am incercat si imi plac multe de tooot! Cand ma duc la magazin sau la supermarket numai din astea imi cumpar le ador :X

| Jesss a răspuns:

Mda, noile chips-uri de prin septembrie adica laughing Sunt oribile, depinde si de gusturi dar nu-s bune, mie oricum nu-mi plac muraturile sau castravetii! E ca si cum altcineva ti-ar manca mancarea, il pui sa bage tot in el si dupa il intrebi " deci mancarea asta pe care o mananci pentru mine, imi place sau nu? " cam asa vine, incearca-le ca doar costa 2 lei o punga, nu dai faliment fara aceasta "mica avere "

| Updew a răspuns:

Bună, eu cred că ține de gusturi. Dacă îți plac castraveții murați, atunci îți vor plăcea la nebunie Lays. Dacă nu, nu încerca happy Îți recomand Lays cu ierburi mediteraneene...sunt faini, la cuptor și cică nu au așa de multe grăsimi și E uri ca celelalte chipsuri. No, eu sunt o mare fană a chipsurilor și în general mă informez cu tot ce iese nou pe piață.
Sper că ți-am fost de ajutor.

| DOGinthecartie a răspuns:

Nu am incercat dar un coleg da si a spus ca virgula cand a ajuns acasa a inceput sa vomite si au si un miros urat

| dddddadada a răspuns:

Da, mie imi place

| FuNnYy a răspuns:

Dap is superbig grinbig grinD bune chiar nu ma asteptat dar chiar au reusit sa faca ceva bun nu ca chipsuri-le cu cascaval:O

| FuNnYy a răspuns:

Is super bunebig grinbig grin au reusit sa faca ceva bun nu ca chipsuri-le cu cascaval

| Kid_4219 a răspuns:

Buna, chiar au gust de castraveti, dar normal ca au acel arome sau ce pun ei in cipsuri si ii da un gist bun. Mie personal imi plac happy

| MissJupiter a răspuns:

Eu le-am incercat dar nu sunt prea bune nu iti sugerez sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt chiar rele.Sunt si si...Dar daca mirosi punga iti vine sa vomiti. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac cele mai bune sunt cele cu sare.
Ps :nu prea au gust a castraveti moratilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune pentru ca au si e-uri si un gust ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca-s bune. Pe astea noi le-ai testat? Lay`s rumeniti in cuptor cu ierburi... yummy

| 123dees456 a răspuns:

Da e foarte bun da la ce dai fundita? stardoll?