nony
| nony a răspuns:

Cami, as intra eu in lumea broscutelor, dar crezi ca un broscoi ca mine.negru si urat, este bine primit printre briscultele alea mici si colorate big grin.
Acum sincer, nu prea ma atrag broscutele de fel.bine ar fi fost daca intrai si tu in lumea fluturilor tongue

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Mie una nu'mi plac...adica nu am nimic cu ele dar eu sunt mai fricoasastraight faceIn schimb ii plac lui sora'mea..era langa mine cand ma uitam la poze si tot zicea:"Vaiiii ce broscute frumoaseee" big grin

| albastrel a răspuns:

Super frumoasse toate! multumim pentru link :*

| faranume a răspuns:

Ooo ce dragute suntlove struck
de obicei oamenii spun ca broastele is scarboase dar...nu stiu ce pierdtongue

| Chuck a răspuns:

Da. Pe la 10 ani, calcam broaste. La 14, le-am disecat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhh aceste broscutze sunt asa de dragute si colorate happy imi place aia neagra cu pete mov love struck .de fapt imi plac toate :X
xoxo
by zui