| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca, categoria " Timp Liber " are aproape cele mai multe intrebari? Este adevarat ca majoritatea avem prea mult timp liber?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iar de "Dragoste si Sex" atunci ce sa zicem? Se pare, ca si cu sexul stam la fel de bine ca si cu timpul liber. De fapt nu, mint, mult mai bine.

| κλάους a răspuns:

Ai trecut pe la Adolescenti? Cred ca aceasta categorie (Adolescenti) are cele mai multe intrebari! Da...si poate avem prea mult timp liberhappy Cel putin eu de doua saptamani nu am mai primit o tema la scoala...

| alexandruursu a răspuns:

Nu, nu ai niciodata prea mult timp pentru ca trebuie sa-ti repari mereu unghiile, sa te pensezi etc.