| sergiu76 a întrebat:

Ati pariat vreodata pe www.evz.ro la concursul CM? sa nu pariati ca e o vrajeala de site evenimentul zilei, ba iti spune ca i pariat, ba iti spune ca pagina e inexistenta, eu am pariat la meciul de deschidere si de atunci nu ma mai lasa sa pariez si mai fac si reclama la tv cu concursul asta.imi spune intruna ca am pariat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dar de ce te bagi in asemenea vrajeli? Am vazut ca mai toate concursurile organizate de ziare au fost - mai mari ori mai mici - inselatorii. Acum sunt o gramada de firme de pariuri serioase, asa ca poti paria cat vrei si pe ce vrei, fiind sigur ca o sa-ti primesti castigul Numai bine!

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, chiar azi am dat de concurs si nu mi se pare nimic dubiosthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, la fel mi s-a intamplat si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pariat si am castigat. Am primit voucherul si am facut deja cumparaturile la Carrefour, de frica TVA-ului marit. Mie mi se par destul de corecti.