| Radu1992 a întrebat:

Ati prezentat vreodata un bal al bobocilor? Vreau si eu pareri, sfaturi...

2 răspunsuri:
| putzoc a răspuns:

Mda, in legatura cu prezentatul, ar trebui sa fi cat mai natural sa comunici mult cu publicul, sa adresezi intrebari fulger participantilor, ar mai fi la anuntarea miss-ului si mister-ului niste faze pentru suspans cum ar fi: iti zic doar una care mi-a placut cel mai mult: Te faci ca iti suna telefonul si zici: Da ma. bai nu stiu nu cred ca pot sa vin. Sau hai ca vin da de fapt is aci la balul bobocilor trebuie sa anunt cine o iesit miss, bine ma, ok, am inteles, si poti continua ( in limita bunului simt) laughing apoi iti continui treaba.
si daca ai foaia in fata cu ce o sa se intample cu numele concurentilor totul o sa decurga bine. atentie mare la microfon, incearca sa il ti undeva la 2 cm de gura, pentru ca am vazut multi care prezentau ca il tineau exact cum il tine un dj, adica lipit de buze.

| bela_5172 a răspuns:

Pai poti in primul rand sa fi elegant sa ai o sala de ball arajata si sa ai invitati.