| ✿puffa✿ a întrebat:

Ati vazut filmul "wendy wu:razboinica miss boboc"? Ce parere aveti? Mie mi se pare ca ideea e buna iar Brenda song(wendy) joaca mistowinking, tu ce crezi?

Răspuns Câştigător
| roby155 a răspuns:

Da, intr-adevar am vazut filmul de cateva luni joaca bine, dar crezi ca nu folosea efecte speciale sa sara asa peste cap si sa stea in aer? rolling on the floor)

10 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Da si mi-a placuthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da brenda song e si frumasa s joaca bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmu e super las vedea si de 1000 de ori daca lar arata si nu nu folosesc efecte speciale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare mas uita de o mie de ori la el si nu mas plictisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am vazut si mai vreau o data pentru ca imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si mi-a placut foarte mult, l-as vedea intr-una, iar pentru acele "cascadorii" s-au folosit dubluriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un film bun! efecte? Nici gand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare

| felisbalan a răspuns:

Dar ei u repetat de o mie de ori sa le iasa perfect.

| Bonsai3000 a răspuns:

Filmul e tare si nu se folosesc efecte speciale.Mam ca-m documentat si toate schemele alea se pot face cu antrenament.Are ceva filmul acesta ca daca mar pune cineva sa ma uit la film de 30 ori m-as uita fara plictiseala.