| ninita a întrebat:

Ati vazut reclama la disney? reincepe nini de luni pana joi de la 19:30.credeti ca baga serialul de la inceput?

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Am vazut, sunt foarte entuziasmata. Nu cred ca il pune de la inceput. S-ar putea totusi ca prima zi sa dea recapitulare(s-ar putea).

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca baga direct sezonul 2.

| Danyel129 a răspuns:

Am citit undeva ca Nini va incepe in luna asta dar este sezonul 2.Si eu il astept.

| ninita explică:

Nu exista sezonul 2laughing))))eu am vazut in spaniola tot serialul si are continuitate...nu e hannah montanalaughinglaughing

| anamaria_9127 a răspuns:

Nu baga serialul de la inceput baga episode noi din nini da-mi fuda.PWP

| ღdiaღ a răspuns:

Nu,incepe de la 62(de unde am ramas)

| Lovely_6403 a răspuns:

Sper sa nu. Dar eu cred ca este sezonul 2. Fundita te rog ca am doar 2

| CherryPau a răspuns:

Iac eu urasc serialul ala!