| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut stirea aia de la televizor cum michael jackson este viu si se ascunde in brazilia sau nu stiu unde? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Elena_4706 a răspuns:

Frate...nici acum nu-l lasa sa se odihneasca'n pacestraight face?!

Nu;'-< eu' chiar nu cred [-x

3 răspunsuri:
| Elena_4706 a răspuns:

Ms :d

| just for me a răspuns:

Nu n-am vazut-o.dar daca ar fi viu, cine ar fi persoana careia i-a fost facuta ceremonia de adio.cine a fost persoana gasita moarta cu chipul lui michael? nu stiu ce sa zic...am mai auzit mai demult ca exista un tip care ii seamana perfect si ca ar putea fi rude si ca acel tip a incercat odata sa se dea drept el, dar nu am mai auzit nimic de atunci. poate tipul de care ai auzit tu o fi ala.

| 孫燕姿 a răspuns:

Eu cred ca este o prostie. Nici in mormant nu-l lasa in pace si e trist sad mai ales ca MJ isi iubea fanii si NU cred ca "si-ar inscena moartea". Plus ca nu ar fi avut cum. Cel putin, asta este parerea mea.