| aragon18 a întrebat:

Atunci cand laptopul ramane in repaus de 10-15 minute se stinge monitorul. Cand vin sa misc de mouse, imi apare acolo sa dai click pe user pentru a intra in el, dar deseori, inainte sa dau click, se pune singur pe stand by si pierd tot ce aveam deschis pe desktop straight face Ma poate ajuta cineva, unde sa dau sa nu mai se puna pe stand by?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clik dreapta-->propietati si acolo unde dai sa schimbi imaginea trebuie sa îți apară ceva de energie nu știu sa îți spun exact ca eu am Windows-ul în spaniola.
Bafta.

3 răspunsuri:
| caramelagurl33 a răspuns:

E o problema care se va rezolva de la sine.am patit si eu asa.Cred ca ai sistemul supra incalzit, daca ai calculator. daca ai laptop, nu prea stiu, ca eu n-am sad

| aragon18 explică:

@Geo, am windows xp 3 big grin

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ne spui ce windows ai si in ce limba este? Este foarte diferit Windows XP de Windows 7 (pe care il am eu).
Asteptam detaliile.
Sa ai o zi buna!