| IrinaDelia a întrebat:

Auzi-ti, vreau sa fac o farsa unei prietene! Stiti cumva un site unde sa-mi pun unei poze de-alei mele cu background(adica:sa-mi pun la o poza de-a mea un fundal cu muntii(ca si cum as fi fost acolo))Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Asta nu suna a farsa, ci a lauda nefondata. Scuza-ma, tocmai ti-am compromis momentul de glorierolling on the floor).

| Leocerba a răspuns:

Scrie "auziti" legat.
Mie imi place Adobe PhotoshopCS5. N-o fi cel mai bun dar imi place, incearca-l si vei putea face farse ca o adevarata profesionista.

| Kyrie a răspuns:

Nu ai cum
Trebuie sa utilizezi photoshop, e foarte simplu daca stii elementele de baza, mult noroc (iti ia vreo 4-5 zile sa te obisnuiesti si sa inveti)