| IrinaDelia a întrebat:

Auziti, am si eu nevoie de o farsa, deci prietena me acea mai buna m-a sunat si mi-a zis ca vrea sa-mi faca cunostinta cu un prieten de-al ei, eu eram in pijama si mam imbracat si am placat.Si cand am ajuns nu era nici un prieten, ci doar Andreaa, o alta prietena! Si vreau sa spun ca mie imi era destul de rau dar numai ca ma ruga atat de insistent m-am dus iar acum vreo sa-mi iau revansa. Dati-mi si mie va rog frumos niste farse dar cat de cat adecvate situatiei! Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ai putea sa ii dai si tu ei un telefon si sa ii face un lucru asemanator doar ca shimbi putin datele problemei (nu o chemi sa faca cunostinta cu un prieten inventezi altceva) ori ai putea-o trimite undeva degeaba cum ar fi:la o destinatie gen gara, metrou, etc sau un vecin ceva -ai putea sa ii spui ca ai de luat un pachet si iti este rau si nu te poti duce si o pui pe ea si o trimiti la un vecin sau la altcineva si iti dai seama ce surpriza va avea cand acel cineva ii va zice ca nu trebuie sa ii dea nimic si ca nici nu o cunoaste sau pe tine de exemplu big grin aici i-ai putea baga o destinatie al vreo cativa km de mers ca sa te distrezi putin big grin ).
Nu e greu de gasit astfel de treburi mai gandeste-te si tu! Numai bine!

| IrinaDelia explică (pentru Magnifico):

Mersi!

| Magnifico a răspuns (pentru IrinaDelia):

Cu placere! La chestii de genul nu ma intrece nimeni! laughing

7 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Magnifico farse de doi bani, pentru o farsa adevarata i-ti trebuie inteligenta si complici nu un telefon.astea nu-s glume!

| AleXzpm a răspuns:

Zi ca i-ai gasit un job. un blowjob cu jumatate de norma.si cand vine ii dai un morcov ca ajuta gingiia lol

| IrinaDelia explică (pentru AleXzpm):

Nu mai tine chestia asta, ca i-am facut ceva asemanator anul trecut! :N

| AleXzpm a răspuns (pentru IrinaDelia):

Lol, sunte-ti prea ciudate! zi ca ai fost violata si sa te ajute, esti in parc in primul' boschet de pe dreapta!

| Alesssya a răspuns:

Eu zic sa nu ii platesti cu aceeasi moneda! Arata-i ca esti mult mai despeapta decat ea!