| Sqmpika a întrebat:

Auziti spuneti-mi si mie va rog o porecla smechera pentru o fata creata, [ a avut deja porecla creatsa ], a avut si jeleu', dar vrea ceva nou!, in plus care imi da o porecla smechera promit ca ii dau fundita.raspuns rapidd pleaseee; x

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Pt prietena ta:Zmeurica,Sushi,Bamboo,flirty,Zuzu, Astra
Pt:flapy, Vulpitza Roz(si eu am avut-o pe asta intr-un club)Astro-Puf(si pe asta la fel)
Sper ca te-am ajutat! Te pup!

4 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Furni,pufulet,happylik,micutsa,sunshine,acadela,nasturel,fish...dca nu te poti lega de numele ei tongue

| GoldenLemon a răspuns:

Bigudiu, ciorbista, zozole, foietaj,...n`am acum inspiratiebig grin

| GoldenLemon a răspuns:

Facaletz, palmier

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Bună,uite câteva :
Oiţă, creţolina;
Nu mai ştiu altele rolling on the floor) blushing