| adina_6778 a întrebat:

Aveti animale? cum se numesc? care e cel mai frumos nume de catel ala primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Jacky, Funky. Daca ii pufos. Puffy sau Fuffulette. Zoro, Tiddel, Tommy, Happy sau daca ii negru Blacky.

6 răspunsuri:
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Am o pisica si 2 catei Pe pisica il cheama cat si pe catei
de fapt pe un bichon sau cum se scrie o cheama Blacky si pe corcitura uirasa il cheama Boby

| Asyul95 a răspuns:

Checy.Bruno.Ollivio.BIJU.Tinkellball.Stefny.

| Lucaci a răspuns:

Eu am papagal si numele lui este paco

| adina_6778 explică:

Bad time

| AvalohAlyn a răspuns:

Am un hamster si un papagal.Hamsterul se numeste Fulgulet fiindca e alb si mititel si papagalul Coco. Mi-e drag tare de ei.Ca nume de catel mie imi place Blachy, Stuart, Rexy, Dalty, Steven sau Albert.

| Diana3 a răspuns:

Am un catel(bichon maltez) pe care-l cheama Puffy