| VladestepeTPU_1303 a întrebat:

Aveti id-uri de persoane care sunt din alta tara [ex: America, Franta] deoarece as dori sa comunic cu ei. Vreau sa`mi dezvolt vocabularul si in alte limbi. Dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Marionp48@hotmail.fr e din Franta si vorbeste engleza si franceza a dormit o saptamana la mine in Romania. E o fata sociabila amuzanta frumoasa happy
oceane_gourault@hotmail.fr e o fata din Franta vezi ca vorbeste numai franceza big grin
szymcar@hotmail.com e un baiat din Polonia dar vorbeste fluient engleza
mim. z@hotmail.fr un baiat din Franta care vorbeste sin engleza si franceza ii place muzica rap si ii plac si petrecerile big grin
mitosaure@hotmail.fr un baiat din Franta foarte amuzant big grin
Si mai am...happy
Sunt prieteni buni cu mine dintr`un proiect la scoala big grin
Fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Intra pe omegle.com. un site pe care vb cu straini la intamplare. e foarte distractiv. dar ai grija ca vei gasi si multi obsedati/e

| Sἶrenἶa a răspuns:

Holleyberkey2800 big grinD

| MusicisMusic a răspuns:

Hi... uite id meu. Vorbesc spaniola, engleza si romana fluent. Putem vorbi pe engleza si nici nu locuiesc in tarabig grin

| virus108s a răspuns:

E fata si e din irak parca ...eu vorbesc cu ea in englezabig grin
tannazsadati

| BountyLoverXD a răspuns:

Cauta pe hi5, acolo sunt din toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ups...am uitat sa imi las idlaughing: theodora. xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As, dori.