| ჩῶოჩῶῆყκჰυρპΓოἶκ a întrebat:

Aveti o vedeta preferata? Care este aceasta?

Răspuns Câştigător
| PandaGirl a răspuns:

Buna!big grin
Da, am o vedeta preferata.happy
Este Selena Gomez.Este cea mai draguta si canta foarte bine.Nu se drogheaza ca Miley. Ajuta UNICEF. Ii pasa de ceilalti oameni, nu ca celorlalte vedete.Nu este increzuta.Chiar daca multi incearca sa o copieze nu face scandal ca si Miley!
Deci "Hai Selena!"kiss
Fundita?puppy dog eyes
O zi buna, Lavi!

11 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Miley cyrus big grin

| mih5a a răspuns:

Demi Lovato
My favorite singer, actress and my favorite girl:X:X:X:X!

| Amy a răspuns:

Imi place de peter facinelli, insa nu pot sa spun ca este vedeta mea preferata deoarece nu imi place sa am una...

| Daniella a răspuns:

Mie imi place Nicole Sherzingerhappy.

| pinguinuVerde a răspuns:

NaNe. Canta hip`hop romanesc si scuipa realitatea pe hartie.
Bafta!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Ozzy Osbourne
Marilyn Manson

| Robeee a răspuns:

Selena Gomezbatting eyelashes => my idol :]

| Foxitaa a răspuns:

Mmm...am mai multe vedete care imi plachee heedar in special imi place Selena Gomezhappytie de cine iti place?

| petru_6619 a răspuns:

Giulia Roberts si Robert de Niro

| radha a răspuns:

Da am si e elizabeth gutierezz