| Nicoleta99_2733 a întrebat:

Aveti vreo,, fobie"? Povestiti care si de ce. dau fundita la cea mai interesanta...winking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Monobrow a răspuns:

Mi-e frica sa nu afle parintii ca fumez in somn sad

| fataaaa a răspuns:

Am o fobie pentru albine, viespi, bondari, fiindca o data eram la bunica intr-o vara intr-o livada, eram mai micuta si bazaia ceva sub fan.Am bagat mana si mi-au sarit 7 albine pe mana si m-au intepat, de imi era mana cat un butuc.De atunci imi este frica chiar si daca vad un pui mic de viespe in camera, plec si o chem pe mama sa vina sa il omoare ca mie imi este prea frica! Funda, pliiiiz...

| Nicoleta99_2733 explică:

Mdeah. si mie mi-e frica de paianjeni. brrrr rolling eyes