| Ems a întrebat:

Aveti vreun vis care v-a impresionat? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| mih5a a răspuns:

DA! Am visat intr-o noapte ca se descoperea un nou continent si ca niste munti uriasi se ridicau din pamant.Eram foarte speriata!
Acei munti imi aduceau aminte de sculptura cu cei 4 presedinti din muntele Rushmore! Si ma aflam intr-un loc total necunoscut.
Semana cu desertul dar se gaseau copacii inalti.
Si de aici totul intra in ceata.Nu imi mai amintesc altceva...
Totul e adevar! Deci chiar am visat!
Sa ai o seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| InoYamanaka a răspuns:

Muzica si actoria. Daca la sata te gandesti, gandetete la ce iti place cel mai mult si te linisteste.

| CreepyCrow a răspuns:

Am avut mai multe visuri cu idolii meilove struck

| laurentiuchina a răspuns:

Da am an fiecare seara vis ca ori ce vas doar ca nici o data nu lipsestse partea impresionanta ca zbor da tot mereu si.pe foarte bune oare d c

| Mentosanaaa a răspuns:

Da...Am visat caa ieseam din lift [Locuiesc la bloc] si era un baiat pe scara care tot imi zicea "lasa ca te astept" iar eu ii ziceam ca poate pleca. dar el continua sa-mi spuna ca ma asteapta laughing [Faza cea mai tare este ca toata lumea spune ca mi-am visat alesul laughing]A doua noapte acest baiat pe care nu-l cunosc si care imi zicea in continuu ca ma va astepta... m-a scos in oras sa-mi cumpere haine laughing

Strange...

Cya happy