| anonim_4396 a întrebat:

Azi, am avut o intalmplare cam ciudata, baietilor, lamuriti'ma si pe mine de ce procedati asa: prietena mea era prietena cu un baiat, la ceva timp, ea s-a indragostit de el, si el a inceput sa o urasca, sa nu mai vorbeasca cu ea? de ce? :S big grin

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ori e el imatur, ori a fost ea sacaitoare si noi baietii... uram fetele care se suie pe noi...

| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca mai sunt si alte "camere".

daniela
| daniela a răspuns:

Pentru ca atunci cand si-au atins scopul in general baietii nu mai considera prada interesanta (asta daca nu e vorba de dragoste la mijloc)

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Asa fac toti baieti, dupa ce un coleg a aflat ca mi-a zis colegii ca lui ii place de mine nu a mai vorbit cu minelaughing

| zuzumic a răspuns:

Poate era prea posesiva si enervanta... si l-a plictisit

| night_crawler a răspuns:

Ei stiu mai bine ce a fost intre ei...

| adsfsf a răspuns:

Prostia.

| Punishment a răspuns:

Pentru ca o cucerie prea usoara... e in van, fara o provocare...ne simtim ca un premiu de consolare, banuiesc.
(lipseste acel ceva... scanteia). Trebuie sa ne faceti sa muncim putintel...sa simtim ca v-am "castigat".

| romeo78 a răspuns:

De ce el i-a raspuns la iubire cu ura? Un prim raspuns ar fi ca el este imatur, incapabil de a avea o relatie de iubire cu o fata. El cauta doar aventura, iar fata a sfarsit prin a-l iubi. Nu stiu ce varsta au cei doi, dar cel putin el este copil. Un al doilea motiv ar fi frica de asumare a unei relatii de iubire, relatie care implica mai mult decat un salut si, eventual, o partida de sex. Implica si respect, recunostinta, recunoastere, acceptare, atentie. Ori el se pare ca nu a vrut sex, chiar, daca fata este tanara, virginitatea ei, ca sa aiba cu ce se lauda la prieteni. O considera doar un trofeu.