| GirlOfDeath a întrebat:

Azi am mai pus o intrebare despre acelasi lucru.Despre verisorul unei prietene care m-a sarutat... cei care au raspuns stiu despre ce e vorba. Mi-am adus aminte inca o intamplare. Odta acelasi baiat a vrut sa ma dezbrace.Sa intamplat dupa sarut si inca ii era frica.Nu stiu ce sa fac in caz ca mai incearca ceva.Va rog dati-mi sfaturi.

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Spune-le tuturor neamurilor ce pervers e inainte sa fie prea tarziu si sa te violeze.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Heii**. pai. daca mai incearca cevade genul asta. ori te ferejti, ori ii mai dai o palma laughing). si varu meu. e de aceeasi varsta cu mine si.mereu face anumite gesturi perverse. Si cand sunt doar eu cu el.tot asa face. dar eu il mai las.laughing)) oricum depinde de gest. :**

| GirlOfDeath explică:

Scz am facut o greseala de ortografie.trebuia sa fie imi era frica

| GirlOfDeath explică:

O pai a vrut sa vaca asta odata.