| Lollidella a întrebat:

Azi cand am avut optionalul vreo 3 fete thinking erau pe un site de jocuri. si cand intrai pe el iti arata un ecram mare mov cu multe patratele si patratelele alea erau de fapt niste jocuri. erau mai multe feluri cu fete unul era ceva legat de dentist si erau o gura mare acolo pe ecran laughing))
ma rog. nu stiu daca ati inteles ceva laughing)
dar stiti ce site e?batting eyelashes ca nu stiu de ce nu le-am intrebat rolling on the floor) va rog:*:*

p. s.: am auzit`o pe alta fata care le-a intrebat daca se joaca pe fiz sau nu stiu cum i-a zis laughing)

multumesc :*♥♥^^♥

2 răspunsuri:
| SilverEyes a răspuns:

Habar nu am despre ce pagina vorbesti dar poti incerca cateva.
Miniclip.ro
Miniclip.com
Jocuri 3D.ro

Ce sa spun... succes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta flash games, jocuri flash pe googlebig grin sau jocuri online tongue