| claudyx a întrebat:

Azi la ora de sport ne-a pus sa spunem un exercitiu fizic fiecare fireste ea zice pentru ce si multi au luat 2; 4; 9 asa si mie m-a pus sa spun un exercitiu pentru limba la care eu -Vorbitul... -Bv! ba si mi-a pus 10 in catalog am vazut eu vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Si eu am probleme cu sportul.De obicei, ma scot cu faptul ca-mi place sportul(fotbaltongue), dar de facut sport, ma chinui eu, insa nu stiu cam cat si reusescbig grin Asa am luat si eu un 10, cand ddomnul profesor mi-a pus intrebari din fotbal si am stiut sa raspund. E o bucurie.>big grin

7 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

In loc sa te bucuri...cred ca ai dat spaga si ai uitat.laughing

| cristime a răspuns:

Ce educatie fizica frate rolling on the floor prea greu deja am obosit.

| spot a răspuns:

Daca tia pus 10 de ce te deranjeaza? zi mersi ca nu tea pus sa faci flotari...

| kennyspark a răspuns:

VOrbitul ca vorbitul... cu scrisul nu prea te impacihee hee
Exprimarea cu siguranta nu este de partea talaughing

| stillhartu a răspuns:

Deloc anormal! Cum sa faca asa ceva?!? Incredibil... ce mai e si cu profesorii. (glumeam)
Ce e asa anormal? Ti-a dat un 10. Si? Bucurate!

| biiiabyby a răspuns:

Bai...esti sigura ca ai luat 10?laughingCa exprimarea ta e cam prea departata de limba romana. Pune mana pe carte si n-o sa ti se mai para anormal sa iei 10.

| evoke a răspuns:

Wtfstraight face laughing ce educatie fizicalaughing
totusi...are dreptate profu' smug laughing daca n'ai avea limba n'ai putea vorbi laughing deciii... e un exercitiu pentru limba laughing