| gazaru a întrebat:

Bai am si eu o nelamurire.Pe 21.12. 2012 vine sfarsitul lumii sau e vrajeala?

Răspuns Câştigător
| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Omul nu are de unde sa stie cand vine "sfarsitul lumii". Nu este un "sfarsit" ci un nou inceput. Unii zic ca pe 21 vin extraterestrii si ne distrug armele, altii zic ca se face intuneric si moare curentul electric. Nu cred in nici una din aceste variante. Ce va fi va fi, eu una mai am chestii de facut in viata asta.happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E vrajeala...si nu mai folosi apelativul ''bai''

| Cristianne a răspuns:

Nu vine, dar fă-ți un bunker, sub pământ, ca să fii sigur.

| ladyMillion a răspuns:

De ce vrei sa stii mai exact? sa stii daca sa te vaiti sau daca sa-ti duci viata mai departe linistitlaughing)? Din cate stiu eu,thinking de pe-aici nu face nimeni parte din NASA asa ca mai ai rabdare pana pe 21 si vei aflahappyhee hee

| bloodyhell a răspuns:

Vrajeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeala Gogule, vrajeala... da' zici ca esti musca,,, cu ochelarii aia si in casa.

| gazaru explică:

Folosesc cum vreau eu

| AnaLove444 a răspuns:

Este vrajeala. Cred in Dumnezeu. El a creat lumea, si doar el stie cand o va diatruge, dar nu cred ca va face asta pentru ca el e bun. Deci, este vrajeala.

| lusinda99 a răspuns:

E o prostie.Definitia mai clara a sfarsitului lumii este= unii n-am ce face acasa si se baga si ei in seama.