| daniela_7403 a întrebat:

Baieti stimati fetele care fumeaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detest fetele care fumeaza tutun.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer o fata care nu fumeaza. Asta nu inseamna ca renunt la o fata pentru asta. Voi incerca sa o conving sa se lase insa. Daca singura problema e fumatul nu o sa conteze asta in relatia mea cu ea.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu sunt de acord ca o fata sau femeie sa fumeze, mirosul acela de nicotina nu pot sa-l suport, dar fiecare este liber sa faca ce vrea cu sanatatea sa.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mayasul, dar ce parere ai despre fetele care fumeaza marijuana.

| m4them4tic a răspuns:

Nici mie nu prea imi plac... dar daca fata arata bine nu mai conteazabig grin

| OnWeed a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni daca fumeaza, imi aleg prietenii/prietenele dupa alte caracteristici mai importante decat faptul ca fumeaza. Acum daca e sa ma limitez la fete, nu am absolut nici o problema, desi daca ar fi sa fiu cu o fata, as prefera sa fie nefumatoare, dar as acceptao si daca fumeaza, e viata ei. Totusi as sfatuio sa nu o mai faca, dar cine sunt eu sa vorbesc? Eu incerc de 3 saptamani sa ma las si nu prea reusesc.

Acum ca sa deschid o paranteza. de multe ori cand sunt prin parc pe la o plimbare cu prietenii si ne mai intalnim cu cate o fata cunoscuta care este fumatoare mereu imi cere cate o tigara sau 2 sau mai multe si sincer ma enerveaza putin chestia asta laughing

| deleuandrei a răspuns:

Eu nu fumez tongue

| danutzsan a răspuns:

O fată trebuie să te atragă cu mirosul ei, nu să te respingă. fumătoarele miros oribil, rog să nu se supere pe mine fumătoarele dar... put!

identitate
| identitate a răspuns:

Le ador.Imi plac mai mult decat cele dezbracate. E o declaratie de independenta si o nepasare fata de prejudecati. Daca fumeaza pe strada ma uit la ea nu la una superba "dezbracata". Asa ca fetelor...Trage-ti pe gura si scoate-ti si pe nas!happy

| trabardie a răspuns:

Categoric...nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam in facultate, in SUA, o profesoara super tare. Cand lipseam de la ore ii aduceam trabucuri. Fuma aia un trabuc in cateva minute. Iesea fum si pe nas, guram, urechilaughing Peste tot. Stateam si noi cu ea la un trabuc; luam notalaughing Avea pe vremea aia 40 de ani.
Sa nu spunem ca stimam, dar nu pot dicta cuiva sa nu fumeze. Iubita mea fumeaza e alegerea ei; cum a spus si @mathematic sunt alte lucruri care conteazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va spun o povestioara.Asezati-va,va rog frumos.

Eram undeva prin 1926-1927.New York. Zi de parada, frumos sarbatoare.Totul era frumos in acei ani premergatori distrugatoarei crize(aia criza, nu ce e acu). Femeie respectuoase si respectabile.Barbatii? Fumatori.Bineinteles,femeile fumatoare erau privite cu dispret.Era discriminare, na.Cica le distruge feminitatea.Nu fumau in public, foarte putine pufaiau la gura semineului. Dar sa revenim la parada.Cum se face un mare bang asupra intregii populatii feminine a lumii? Simplu.Se iau 6 bogatance, li se inmaneaza cate o tigara si se asteapta semnalul. Locul era plin de fotografi.Totul era pregatit. Aparatele erau pregatite. 3, 2, 1. Fetele bogatance scot tigara... aparatele tremurau in asteptarea loviturii. Tigarile sunt aprinse, FLASH. O poza perfecta cu 6 femei care au sfidat legile morale.Imaginea a facut inconjurul lumii.Planul a fost un succes. Poza de prima pagina. Titlul?'TORTELE LIBERTATII.La vederea apoteoticului titlu femeile si-au spus:vreau si eu sa fiu libera.Explozie.Toate femeile fumau.Industria tutunului a dat un tun. Femeile erau 'libere'. Nu mai erau discriminate.Totul datorita unui plan bine pus la punct, o poza cu lumina buna si un titlu pe masura.Vedeti mai oameni cum functioneaza manipularea in masa? Cine a elaborat acest grandios plan? Nimeni altul decat nepotul lui Sigismund Freud, bazandu-se pe invataturile lui Freud si studiile acestuia asupra creierului uman.

Za end.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela, fumatul nu aduce stima si nici n-o imprastie ca pe un fum! Stima e generata de atitudini, principii, comportament, limbaj! Ce-au de - a face toate acestea cu fumatul?
@mayasul : dar daca nu fumez tutun, ci...altceva, ma adori, ma idolatrizezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le stimez pentru ca fumeaza dar nici nu le dispretuiesc pentru ca sunt fumatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este o problema!
Heiraised eyebrows Si fetele au treptul la fumat. unele fete arata prin asta ca nu pot fii mai prejos ca baieti care se cred "cool" pentru ca fumeaza.
Eu nu fumez, dar toti au criterile lor happy!
Hei, suntem o tara libera in care putem sa facem ce vrem, atata timp cat este decizia noastra. Fetelor! Suntem mai prejos ca baieti? nu cred!
De aceea mai sunt si fete consumatoare de tutun care arata asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez. dar uneori mi se face raw.pentru ca nu am calciu. dar nu pot renuntza ...am 14 ani. j deja sunt dependentabatting eyelasheslove struck

| ingeras_3131 a răspuns:

Nu am nimic impotriva domnisoareler care fumeaza asta este alegerea lor si noi nu trebuie sa le detestam pentru asta. Eu nu fumez, dar prietenul meu fumeaza, nu pot face nimic asta a fost alegerea lui, dar de ceea ce ma bucur mai mult ca nu femeaza in prezenta mea, si sper ca pe viitor sa se lase de fumat,

| Unguru20 a răspuns:

Eu da fiind ca fumez si eu si daca o fata de pe aici ar vrea sa fumam impreuna sa ma sune 0753331396