| cineva2012 a întrebat:

Baietii in special, cati ani aveti? Voi ce stiti sa faceti? Adica cand terminati liceul nu va ganditi unde va veti angaja? Stiti ceva sau invatati atunci? tongue De exemplu sa varuiti sau ceva?tongue

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna.Eu trec a 10-a la stiinte sociale, iar dupa ce termin liceul as vrea momentan (s-ar putea sa ma orientez spre altceva in cei 3 ani ramasi) sa dau la medicina.
Tu in ce domeniu vrei?

| cineva2012 explică (pentru pwp):

Ceva in IT vreau,, eu sunt a11a la profil mecanic...

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

Din pacate recent am facut si eu 18 ani si deja, imi este dor de copilarie sunt in ultimul an si cand ma gandesc ca termin si liceul si merg la facultate, deja ma simt batran si maface sa ma gandesc la viitor, ceea ce nu-mi place cea mai furmoas varsta a fost 15, 16, 17 ani cei mai frumosi ani, cel putin pentru mine.Succes!