| คlєxヅ a întrebat:

Baietii,voi cum va bateti? big grin Dau funda celui mai interesant mod.

Răspuns Câştigător
| LadykillerR a răspuns:

Eu ma bat in stilul Phoo-Thay (|fuu-taai|)

| คlєxヅ explică (pentru LadykillerR):

Macar tu ai inteles ceva din intrebare.Raspunsuri mai bune n-am. Funda

| LadykillerR a răspuns (pentru คlєxヅ):

Hehe mersi laughing

18 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Hmm am eu o idee mai buna, daca iti spun nu rezolvam nimic, vi si iti *** o bataie... asta iti arat exact ce trebuie sa faci.

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Serios,copil de 10 ani? De unde esti?

| Neberius13 a răspuns (pentru คlєxヅ):

Da, serios retardatule
From hell

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Ba,esti un copil cu viitoru-n punga si punga sparta, la ce sa ma astept de la tine? 10 ani sigur.Pariez ca mai mult de 10-11 nu ai! Oricum,nu mi-ai face fata, am experienta in domeniul asta, m-am batut cu foarte multi tipi, si din cate lupte am avut stiu doar ca am castigat, si eu nu ma pun cu copiii de 10 sau 11 ani,ei se pun cu mine si dupa au probleme, de data asta, daca e serios si nu ti-e frica zi de unde esti fara rahat nu stiu cum hell. Oricum, pe tine scrie 10, si intre noi e o diferenta mare de ani.Si inca ceva, n-am intrebat ce trebuie sa faci, ca stiu cum sa ma bat, vreau doar sa vad cum se bat altii, 10 10 10 10 10 10 10 10 10

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Daca nu ai 10 cati ani ai?

| Neberius13 a răspuns (pentru คlєxヅ):

Si asa se schimba subiectul cand ramai fara argumente huh? ca sa iti raspund la intrebare doar cu 6 mai mult, in curand 7, iar cat despre conversatia asta stupida, am terminat

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Ok,sa inteleg ca ai 16 ani, nu cred, dovezi ceva?

| Neberius13 a răspuns (pentru คlєxヅ):

Si ce dovezi ai vrea, sa fac o poza buletinului?
As face si asta dar tu, un *** infect iti vei face laba uitand-ute la poza de pe el, iar daca as sterge poza ai spune ca e fake... si oricine poate face un fals folosind photoshop, deci nici asa nu merge
Si parca spuneam ca am incheiat conversatia asta. Eh, ce nu fac eu pentru a dovedi cuiva cat e de idiot...

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Intrebarea asta nu era pentru cei de neamul tau happy

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Oricum eu nu aveam nimic cu tine, ai intervenit tu repede cu "vi si iti *** o bataie " al tau, crezi ca eu sunt idiot? Seman cu cine ma lauda happy, un idiot iti multumeste.

| Neberius13 a răspuns (pentru คlєxヅ):

La fel cum raspunsurile mele nu erau pentru idioti fara simtul umorului huh?
Nu nu trebuie sa raspunzi era o intrebare retorica.

| คlєxヅ explică (pentru Neberius13):

Scuteste-ma, chiar n-am chef sa ma cert cu toti prostii.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru คlєxヅ):

laughing.Buna asta laughing. Oricum, cand iau la bataie pe cineva, nu incep cu pumni.Mai intai il insult, iar daca nu plange si tot are tupeu folosesc violenta.Nu-ti spun cum secret.winking

| Xtal a răspuns:

Masochism.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Cu pumnii si mult sangelaughing

| rules18 a răspuns:

Pai depinde in ce fel se bate atversarul