| Aicilef a întrebat:

Baietzii. ce ati prefera dintre o bruneta cu ochi negri sau una cu ochi verzi?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ochii verzi iti ies mai rapid in evidenta, dar n-am preferinte. Culoarea ochilor nu reprezinta un criteriu pentru mine.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu asi prefera fetele cu ochii verzi.asa cum ii am eubig grinhee hee

| shadovv a răspuns:

Sa aive cur si cap...

| jrjrjeee a răspuns:

Pai indiferent, depinde de fata.

| Ana a răspuns:

Eu daca as fi baiat as alege ochii verzi happy

| Drauzy a răspuns:

Nu conteaza ochii big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Una cu ochii verzi, cu corp de bruneta cu ochii negri si minte de blonda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off:Fiti atenti la intrebarea pe care a pus-o ea.Se vede clar ca acolo
a scris ''Baietzii'' deci nu inteleg de ce si fetele au raspuns.
On:nu am preferinte.

| bmcriss a răspuns:

Sunt curios de ce raspund si fete la aceasta intrebare... In orice caz nu prea imi plac brunetele ( fara suparare ) dar daca as avea de ales, as alege cu ochii verzi, ajunge ca este bruneta, daca ar ma avea si ochii negrii noaptea zice lumea ca umblu singur pe strada

| candy_2919 a răspuns:

Ochi verzi