| giяℓ98 a întrebat:

Balanta cu ce zodie se potriveste cel mai bine?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

Cu leii parca

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Nu stiu, si eu vreau sa aflu.Si eu sunt Balanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Missy a răspuns:

Relatii între zodia Balanta si alte zodii

* Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Gemeni, Varsator
* Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Capricorn
* Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Rac
* Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Capricorn
* Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Scorpion
* Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Berbec
* Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Varsator
* Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Gemeni, Fecioara

| carliontzi a răspuns:

Si eu sunt balanta si in cazul meu cu leultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca leii se potrivesc cel mai bine cu balantele dar nu prea cred eu in asa ceva!winking

| house07 a răspuns:

Se pare ca faci parte din acea categorie de oameni care crede ca pozitia Soarelui in raport cu planetele si constelatiile la momentul nasterii tale iti influenteaza personalitatea.
Sucks to be you.

| Magda_Arghir_1996 a răspuns:

Cel mai bine Balanta se potriveste cu Gemeni.