| Skyy a întrebat:

Banc frumos cu papagali FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Airinx3 a răspuns:

O femeie avea un papagal care manca gogosi. Femeia i-a spus:
- daca mai mananci gogosi te tund.
Si l-a tuns.
- daca mai mananci gogosi te vand.
Si l-a vandut unui chelios si papagalui ii zice:
- si tu papi gogosi?

1 răspuns:
| oaNa_7461 a răspuns:

Papagalul vanzatorului este la magazin! Zice vanzatorul:"Papagalule, cand vine cinev ii zici " bine ati venit". Cand pleaca ii zici"mai poftiti"!
Intra un hot un magazin! Zice papagalul"bine ati venit".La sfarsit "mai poftiti

Alinuta de ce ai adus papagalul la scoala?
Pai l-am auzit pe tata spunandu-i mamei:
,, Dupa ce pleaca copilul la scoala iti fac praf pasarica"

Bulă vede scris pe un gard "Papagal rău". Curios, intra in curte sa vada
nazdravănia. Se apropie de o colivie in care era un papagal. Cand il vede,
papagalul striga:
- Azorel, so pe el!

funditalove struck