| JustMeFlory a întrebat:

Blond/a sau brunet/a? Ce ai alege? Si inca un criteriu...creat/a sau cu parul >drept?:...astept raspunsuri!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet si par drept straight face Dae nu sunt asa selectivahee hee
Daca imi place tipul, nu mai conteaza daca e brunet sau are parul drept.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un baiat brunet cu parul drept.happy E cel mai binehappy Nu prea conteaza culoarea. Dar sa aiba parul drept e important.love struck

mlm
| mlm a răspuns:

Cum preferi tu, important este sa-ti placa tie, nu noua.Bafta multa.

auran
| auran a răspuns:

Brunet, drept!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Bruneta cu parul drept.

| dulshe a răspuns:

Baietii, la culoarea parului imi este indiferent, daca ii sta bine ce mai conteaza? Iar la parul drept sau cret, as alege parul drept, pentru ca daca are parul cret nu poate sa sil faca creasta sau tepi.

| MisterKat a răspuns:

Mi-e indiferent. As prefera blondele cu parul cret. Dar orice fel de par, culoare e faina atata timp cat persoana repsectiva e multumitahappy
O zi buna!
Daniel.

| Elly4all a răspuns:

Buna, in totdeaunaam visat la un barbat blond cu ochii albastri si par drept :X
ByehappyElly

prfml
| prfml a răspuns:

De preferat ar fi contraiul meu, daca sunt blond vreau o bruneta dar nu este o conditie ci doar o dorinta.

| sfo a răspuns:

Hmm... nu tin cont ca e blond sau brunet, dar mi-ar place sa aiba parul foarte lung ca si mine nah...\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet, cret. Dar nu e neaparat un criteriu de selectie.Totusi,mi se par fermecatori brunetii, parca au ceva aparte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt blonda si imi plac bruneti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bruneta cu parul lung si cretlove struck... e slabiciunea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuare la raspunsul meu...cu sanii medii si cu operatie de apendicita la vederelove struck...sunt cele mai sexi femeibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta, preferabil par cret...acum daca e frumoasa si cu parul drept e ok. apropo si tu esti draguta happy (daca esti tu in poza de la avatar)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Brunet cu parul drept si ochi albastriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond cu parul drept