| anonim_4396 a întrebat:

Boona cine castiga concursul de la Burlacul sez 2? Stiti voi ala cu Edward Strohlen Popescu in care in penuntimul ep a ramas Cezara si Anca? Poate stiti voi cine spune dau Funda si ii scriu si o felicitare-poezie si ii mai trimit si multumirile mele nespuse!

Răspuns Câştigător
| Ododododo a răspuns:

Cezara deoarece este frumoasa si sa atasat mult de Ed si formeaza un cuplu perfect deci Cezara castiga

5 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Hei! Anca si Cezara au mai ramas in concurs! Edward din cate stiu eu nu va alege pe nici una ci va placa! Ei sper ca te-am ajutat! Funda te rog!?love strucklove struck

| MangoGirl a răspuns:

@stunt3r ...eu nu cred ca cezara va castiga.eu imi aduc aminte din burlacul sez1 cum mihaela a primit trandafirul dar violeta un inel si "cheia spre inima lui catalin"

| Stunt3r a răspuns:

In promo-ul care arata ce se v-a intampla in ep viitor am vazut atent cum avea Cezara un trandafir in mana! era intr-o rochie alba... happy nu stiu ce sa zic cred ca ea castiga! XD

| LollaBolla a răspuns:

Da ele doua au ramas...

| LollaBolla a răspuns:

Toti ne asteptam ca Cezara sa castige... Dar in final A venit Anne... Si cu ea a ramas