| LoadedGun a întrebat:

A citit cineva cartea " Emily the strange"? As vrea sa o cumpar si nu stiu despre ce e vorba. Ma puteti ajuta? Thx XD

P. S Nu imi veniti cu comentarii gen "titlul nu e destul de sugestiv?" vreau sa aflu mai multe (:

2 răspunsuri:
| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Pai ai putea sa cauti rezumatul pe net!
Cv logik:*

| asdfghjklmnb a răspuns:

Eu o ica o citesc sunt pe la mijloc si o adooooooooor! E cartea mea preferata dupa jurnalul unui pusti.E cool ca sunt ff multe desene si e foarte amuzanta! Iti sugerez sa o citesti! E suuuper tare si e plina de actiune! Iti garantez ca daca tio cumpei clar o sa-ti placa...in orice caz nu am mai intalnit pe nimeni care sa fi citit cartea si sa nu-i fii placut♥♥♥:X:X