| liliti a întrebat:

Abia astept sa vina vara sa merg la mare sa ma bronzez si sa inot in apa rece, valabil si pentru shtrand, dar mai ales astept vacanta inainte de paste cand o sa mergem in parc si o sa facem ora de desen acolo, tu ce astepti sa faci cand va veni vara?

4 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Sa merg la mare, mai e mult pana atunci si eu inca nu m-am gandit!

| nucaraata a răspuns:

Astept sa stau vara cu nebunii mei p-afara pana dimineata, sa simt caldura cimentului, sa mananc seminte si sa ma sarut cu iubitu meu... ah vara. Sa fac toate nebuniile si sa intru in belele. Ador!